Jak používat vakuové pumpy

Jak manipulovat s vakuovými pumpami jaký je jejich výsledný efekt?

Než začneme se samotnou manipulací s vakuovou pumpou, tak si určitě přečtěte návod na její obsluhu, který by měl být u každé lepší vakuové pumpy přiložen. Nebo by Vám jej měl poskytnout sexshop, ve kterém pumpu budete kupovat. Pokud tak učiníte, tak nezbude než se samotným použitím začít.

Než ale začneme o samotném použití mluvit, tak je velmi důležité podotknout to, že ideálním využití vakuové pumpy je ve dvou. Pokud potřebujete její služby, tak se určitě domluvte se svou partnerkou, která vám jistě ráda pomůže k nalezení opětovné jistoty a znovuobnovení erekce.

Nuže, pojďme k samotné aplikaci vakuové pumpy. Před započetím její aplikace je třeba pořádně si oholit veškeré chloupky v okolí genitálií. Je třeba tak učinit z hlediska toho, aby pumpa mnohem lépe držela a byla schopna se kvalitně přisát. Pakliže tomu tak není, tak její funkce pokulhává a výsledný efekt se nemusí dostavit. Poté, co aplikujete na místa styku vakuové pumpy s pokožkou lubrikační gel, tak je třeba dosáhnout toho, aby manžeta okolo vašeho penisu velmi dobře seděla, a tím pádem i kvalitně těsnila. Pakliže tomu tak je, tak začněte s se stiskáním balonku a vypouštěním vzduchu ze samotné trubice. Pokud se vám ale zdá, že váš penis je utěsněn špatně, tak se pokuste alespoň o malinkou erekci, která pomůže utěsnění míst mezi penisem manžetami.

Když se vše podaří, tak by měl následným pumpováním penis dojít až k úplně stoprocentnímu ztopoření. Stane se tak díky tomu, že topořivá tělíska se na základě přetlaku naplní krví.

Dejte si hlavně pozor, aby aplikace této erotické pomůcky nebyla bolestivá. Bohužel tento případ se na rozdíl od jiné erotické pomůcky může stát. Pokud vás to bude bolet anebo bude váš penis měnit barvu, tak vypusťte vzduch a přestaňte s touto aktivitou. Ideální je pak porada s lékařem.

Comments are closed.